Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Osamostatnenie pokecu od poradne

Tlačítko "Zobraziť všetky" by malo naozaj zobraziť všetky. A teraz k veci. Ide o to, že keď Pokec nepatrí do poradne, tak si myslím, že tu nemá čo robiť a spomenuté tlačítko by aspoň nepomýlilo tých, čo sú na poradni noví. Ide o to, že by som sa prihováral za to, že by sa pre pokec mohla vytvoriť nová subdoména napríklad: pokec.poradna.net. Ono by to tak aj bolo lepšie, lebo by sa pre pokec mohli vytvoriť aj nejaké kategórie (napríklad: autobusy (pre Mirka:-D), počítače, výhodná kúpa, ocenenie zostáv, vtipy atď.) Kto potrebuje poradňu, príde na poradňu, kto sa bude chcieť zabaviť alebo nezáväzne pokecať, príde na pokec. Ja viem, že moderátori tým nebudú nadšení, lebo by museli sledovať naraz dve domény, ale myslím, že by to tak bolo prehladnejšie a efektívnejšie. Tiež by sa to mohlo využiť na pokusy o články, kde by diskusia pod článkom bola výhodná. Aj keď je pravda, že články a pokec by som priamo nespájal, ale články sa poradni priamo by vhodné neboli, to hádam uzná každý. Na druhej strane, tretia doména pre články tiež nie je hneď nutná, lebo pokec toľkými vláknami zatial neprekypuje. Úplne by na začiatok stačilo vytvoriť kategóriu Články na subdoméne pokec. Samozrejme teraz mi o tie články nejde, toto návrhové vlákno som vytvoril na oddelenie pokecu od poradne. Ak si moderátori myslia, že by to bolo na nich veľa, tak sa dobrovoľne hlásim za moderátora Pokecu (Anarchist sa chytil za brucho a od smiechu sa skotúlal zo stoličky.) Takže?

Co když na jiných poradnách/subdoménách taky budou chtít provozovat pokec? Tak jak je to včíl je naprosto vyhovující. Proč by součástí poradny (jakékoliv) nemohl být nevážný pokec na téma, které je předmětem poradny? Spíš bych navrhoval udělat subdoménu/poradnu Mirek a do ní směřovat všechny příspěvky z jeho 5-ti adres ;-)