Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Jak otevřu ODT

prosím přišel mi email a v něm příloha ,která má koncovku ODT, potřebuji to otevřít bohužel nemám Open office,ale má windows office, ale bohužel hned jak mi to přišlo jsem,omylem dala otevřít v programu Gimp, a teď se mi to hned otevírá v programu Gimp,který to stejně otevřít neumí ,prosím poraďte co s tím,díky
Lock, vyřešený dotaz z roku 2008, přesto to stále láká blby k psaní OT nesmyslů. (karel)

NSIS Error
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Instalátor, který vy zkoušíte užívat je zkažený nebo neúplný.
Toto může být výsledek poškozeného disku, neúspěšný download nebo vir.

Můžete chtít kontaktovat autora tohoto instalátoru k tomu, aby získal novou kopii.

To může být možné přeskočit tento šek používání /NCRC nařízeného hlavního spínače
(NOT RECOMMENDED).
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
OK
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Já se připojím k agentovi. OpenOffice svým zákazníkům instaluji ale hned po instalaci nastavím ukládání v xls a doc. OO je zdarma, doplněk taky. Realita je ale taková že 99 % lidí má MS Office ať už legální nebo kradený. A běžný uživatel není schopen zjisti co je vlastně odt, natož najít a nainstalovat nějaký doplněk. Není tento dotaz a celé vlákno dostatečným důkazem ?

Ať si plánují a dělají co chtějí, lidi upozorňuji, že mám Office 2000 a novější jednak ani nechci, druhak si ji kupovat nebudu.
Když druhá strana nebude brát na vědomí co mám a uloží to ve formátu, co můj Word či OO neumí, tak ať si to nechá. Nemám důvod stahovat si nějaký .docxsuper čteč.

Vysvětlím - mám OO (nějakou prastarou verzi 2,1) v práci na linuxu. Jsem však leta zvyklý na MS Office 2003; ty používám doma. OO mě zkrátka nenadchly natolik abych si jimi zasr.. komp. Jsou zdarma, fajn. To ale není důvod abych je musel mít. Kdyby mi někdo něco poslal v tomto formátu, tak by měl zkrátka smůlu, mimo jiné by to svědčilo o "inteligenci" odesílatele, poněvadž MS Office má kdekdo, ale OO až tak rozšířené nejsou. A OO umějí uložit .doc nebo .xls, tak logicky - když nevím zda má příjemce zrovna OO tak pošlu raději v těchto formátech; otevřou to jak MS tak i OO.
Přijde mi to stejné jako kdybych kolegyni poslal kalendář který jsem jí dělal ve formátu .indd a poraď si...
Nechci brojt proti OO, je mi to fuk, ať si každý používá co chce a co mu vyhovuje... Jak se to říká - někdo rád holky, jiný vdolky.