Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno softverove hadanky

zaujimalo by ma, ci by ste mali zaujem o softverove hadanky? napr. co znamena tento regularny vyraz, kde je chyba v tejto autentifikacii alebo aky je toto typ hashu, atd. ak by bol zaujem, tak by som mohol ja alebo ostatni taketo nieco vymysliet na sprijemnenie dna. a ostatni sa mozno aj nieco naucia. na programovacom jazyku nezalezi.:-)

main(l
      ,a,n,d)char**a;{
  for(d=atoi(a[1])/10*80-
 atoi(a[2])/5-596;n="@NKA\
CLCCGZAAQBEAADAFaISADJABBA^\
SNLGAQABDAXIMBAACTBATAHDBAN\
ZcEMMCCCCAAhEIJFAEAAABAfHJE\
TBdFLDAANEfDNBPHdBcBBBEA_AL\
 H E L L O,    W O R L D! "
   [l++-3];)for(;n-->64;)
      putchar(!d+++33^
           l&1);}

Obidva príspevky sú len zámerne napísané ako keby niekomu sekli po ruke lopatou. Totiž dajú sa prepísať do štandardizovaného formátu s odsadením a pootm to bude rozumnejšie. Veď potom aj ja tu môžem nasúkať program v Pascale na jeden riadok a bude z toho taký istý neprehľadný bordel.