Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pripojenie k AP so...

Ako sa da pripojit ku AP ktore ma skryte SSID ked ma mam PCI wifi kartu ?
Netstumlber a podobne scannery mi ho najdu, ale ak sa chcem cez Win pripojit alebo cez soft ktory je ku karte (napr Wlanmon) tak to nejde, pretoze mi ponukaju moznost pripojit sa k tym ktore vidia, tj ktore maju nejaky nazov -SSID..
Ako na to?

ale origos moj ISP ma SSID, napriklad APECKO22 ale sa chcem pripajat na zdielanie veci na kamaratove a SSID ma byt vypnute aby tam zbytocne nikto neliezol...

Ved ja ked viem nazov - SSID tak sa dokaze aj Win pripojit aj ho mozem zadat do utilitke ku karte... ale ked nema nic, ako je na screene (ilustracne foto) tak mi ho nenajde Win ani Wlanmon (nemozem sa pripojit)

[apecko.JPG]

SSID ma byt vypnute aby tam zbytocne nikto neliezol...

Myslím, že teda nmáš čo riešiť. Keby mne liezol niekto do systému, tak mu rozhodne pošlem trojana a bez milosti.

Edit: Ešte sa chystám overiť bezpečnosť siete, takže musím nájsť program. WiFi a LAN siete sú nebezpečné.