Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem napalovaci program

aky pouzivate napalovaci program?s cim mate najlepsie skusenosti.poradte nejaky,ktory nebere vela z ram.mam nero 6,ale niekedy ked napalujem tak sa mi PC spomali tak ze nemozem nic robit.a to len pri tom prezeravam web a tak.a ovplyvnuje program aj rychlost napalovania?thx:beer:

při pálení se máš dívat na ukazatel jak se to pomau vytváří a ne hledat prasečinky na netu:-D
nějak sem si něvšiml co že to na tom pálíš. jestli pálíš DVD tak bych se nedivil, ten počítač je přece jenom o dost pomalejší než ty nové /"rychlost" sdram plus starší hdd, možná ještě sis čipset jako bonus navíc/.takže u dvd bych to neřešil.