Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem napalovaci program

aky pouzivate napalovaci program?s cim mate najlepsie skusenosti.poradte nejaky,ktory nebere vela z ram.mam nero 6,ale niekedy ked napalujem tak sa mi PC spomali tak ze nemozem nic robit.a to len pri tom prezeravam web a tak.a ovplyvnuje program aj rychlost napalovania?thx:beer:

ve win používám burnatonce, v linuxu k3b a v macovi toast případně disk utility.
Po vypalovacím softu chci jen: tady máš data a vypal, což tyto plní ;-)

V případě burnatonce musím říct, že rychlost rozhodně přizpůsobuje vytížení stroje... čím víc ram a výkonu má k dispozici, tím rychleji má hotovo, ale když dostane málo, tak přibrdí a trvá vypalování déle.

TCB neni spatny, rozhodne bych v nem ale nedelal "seriozni" kompilace - ma sve musky v zadani medii, detekci volneho mista, detekci max. rychlosti etc. Pouzivam ho celkem casto, ale jen pri prostych zalohach ci kopirovani souboru. Audio/video bych pres nej nehonil...

Napaluje bezproblémovo, ale brzdí systém a zaberá veľa pamäte. Napaloval som DVD s krátkymi súbormi (nie erotické obrázky, ale jednalo sa o LangMaster a tam bolo kopec zvukov). Mal som strach, že mi spadne systém. Spomalilo ho na 5 % rýchlosti a HDD sa išlo zblázniť. To by Nero 6 neurobil. Na druhej strane je pravda, že omylom som dal rýchlosť 8, ale v Nero 6 sa mi také niečo ešte nestalo, aby som mal strach z padnutia systému pri pálení krátkych súborov.

při pálení se máš dívat na ukazatel jak se to pomau vytváří a ne hledat prasečinky na netu:-D
nějak sem si něvšiml co že to na tom pálíš. jestli pálíš DVD tak bych se nedivil, ten počítač je přece jenom o dost pomalejší než ty nové /"rychlost" sdram plus starší hdd, možná ještě sis čipset jako bonus navíc/.takže u dvd bych to neřešil.