Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terminalove pripojeni

Zdravim, lze udelat aby se klientovi ktery je ve skupine remote desktop operators po pripojeni na server spustila nejaka aplikace? tj aby se treba vubec nedostal na plochu.
Lze take udelat aby mel zpristupnenou tiskarnu co ma doma? Jedna se o HP LJ 1200.
Server: SBS 2003

Jak píše Pavel, je to otázka nastavení klienta. Nicméně spuštěná aplikace se musí stále spouštět v okně "desktopu" terminálového serveru - spuštění samotné "seamless" aplikace je možné pouze u Metaframe Presentation Serveru. Nastavení najdeš v RDP klientovi v záložce "Programs".

Tiskárnu "zpřístupníš" také tam. Connect - local devices - printers.