Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Správa počítače nespravuje

Když si spustím Správu počítače, tak mi ani jedna ze zdejších položek (Systémové nástroje, Úložiště a Služby a aplikace) nejde spustit. Musím pak k jednotlivým souborům do /windows/system32 jako např. diskmgmt.exe apod., abych se dobral žádoucího účinku.

Podezření mám na nějaký čistič registrů, který vymazal to, co neměl. Protože zmíněný problém mám u všech svých počítačů, nemůžu si správné nastavení nijak převést. Co s tím?

Díky za případné odpovědi.

Jsi administrátor-výzkumník.

Protože zmíněný problém mám u všech svých počítačů...

Doporučuji nejprve provést výzkumy u jednoho počítače a když se ti nepovede napáchat žádné škody, teprva pokus zopakovat u dalšího stroje. Nebo se příště tady zeptej ještě před započetím expertimentů. :-);-)

Jenže já na tuhle závadu u všech svých počítačů přišel v době, kdy tahle Poradna ještě ani neexistovala a zdejší programátoři se ve školkách učili programovacímu jazyku Karel.

Kdybych kvůli tomu blbému, na zdejší Poradně již diskutovanému zařízení Netgear SC-101 nepotřeboval jít do správy disků, ani bych na to nepřišel.