Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztracené soubory

Dobrý večer prosím vas pěkně stala se mi takova nepříjemnost.skládam hudbu v programu Cubase SX a ukladal sem si mé vytvořene skladby do složky C-program files-cubase,ukladají se tam jak wav soubory tak i soubory ktere ma Cubase s koncovkou cpr.no a co se mi nestalo,chtěl sem si pustit nejake sve skladby a najednou jsem zjistil ze my všechny ty ve složce cubase zmizeli.nevim co mam ted delat nemel sem je zalohovane a ani sem je nesmazal.použivam Registry mechanic a spyware doctor,tak nevím jestli mi to timhle mohlo zmizet.nevíte prosím vas nekdo jak by to slo vytahnout z HD?zkousel sem easy recovery ale marně,díky za případnou odpověd.vlastík

[mod]Zmena nadpisu / puvodne "prosim o radu" (mif)[/mod]

Nástroj Obnovení systému je součást systému Windows XP Professional umožňující obnovit v případě výskytu problémů dřívější stav systému bez ztráty osobních datových souborů (například dokumentů aplikace Microsoft Word, historie prohlížených stránek, kreseb, oblíbených položek a e-mailových zpráv). Nástroj Obnovení systému sleduje změny v systémových a ve vybraných aplikačních souborech a automaticky vytvoří snadno identifikovatelné body obnovení. Tyto body obnovení vám umožňují vrátit systém do některého z dřívějších stavů. Body se vytváří denně a dále v době významných událostí v systému (například při instalaci aplikace nebo ovladače). Můžete také kdykoli vytvořit vlastní body obnovení s libovolným názvem.
[mod]Když někoho cituješ, použij alespoň kurzívu! (anarchist)[/mod]

jj, toto ma tiez napadlo, preto by bolo dobre predtym urobit aktualny bod obnovenia, aby sa potom mohol vratit, aj ked to je tiez riziko, pretoze sa tym vytvaraju nove subory a mozu mu prepisat miesta na disku. nieviem preco, ale mam dojem ze tie data na disku fyzicky ma, len su bude premenovane alebo premiestnene. ak som dobre cital, tak sa jednalo okolo 1GB dat, cize najlepsie by bolo, ak by si pamatal, kolko miesta na disku mal predtym, myslim ze pokles 1GB by si mohol vsimnut.