Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nazev programu pro instalaci PHP SQL ...

Zdravicko, vcera jak jsem se pokousel zprovoznit PHPko na domacim apache serveru tak jsem nasel link na program ktery vsechnu instalaci a konfiguraci udela za me :)
Ted jsem v praci a nemohu si zaboha vzpomenout o jaky program slo. Nasel sem phpTriad ale to nebylo ono.

Doporučuji vaší pozornosti taky unikátní projekt WOS (Webserver On Stick)
wos.htm

* Apache 2.2.0
* MySQL 5.0.18
* PHP 4.4.2/PHP 5.1.2.2
* PhpMyAdmin 2.8.0.3

Nemusí se nic instalovat(!), jak je z názvu patrné a navíc lze plynule přepínat PHP4/5 jediným kliknutím, což se skvěle hodí pro testování. A při nahrání na flashdisk to nemá chybu.... Můžete si PHP skripty spustit kdekoliv a kdykoliv... 8-)