Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zdířkami, prosím pomoc

Zvuk slyším jedině tehdy když ho zapojím do zdířky (růžové) na mikrofon. Nikde jinde. Jenže teď potřebuju do té zdířky zapojit mikrofon i mikrofon a pak logicky neslyším zvuky. Neví někdo v čem může být problém?
[mod]zmena kategórie z "Chyby" na "Hardvér" (los)[/mod]

Zvuk slyším jedině tehdy když ho zapojím do zdířky (růžové) na mikrofon. Nikde jinde. Jenže teď potřebuju do té zdířky zapojit mikrofon ale pak logicky neslyším zvuky, protože musím mít repráky ve stejné zdířce - na mikrofon. Prostě ,,audio výstup" mám přes zdířku na mikrofon

dole u hodin by měla být ikona od ovladače zvukové karty. nemyslím stadardní žlutý reprák hledej ještě něco jinýho. myší by se měl aktivovat otevření "mixéru" - mělo by se v něm dát nastavit co je který výstup zač.případně by software měl reagovat na strčení kablíku-jacku od zařízení.

teoreticky je možné že někdo blbě zapojil přední vývody na miktrofon a sluchátka/pokud tam jsou/ a chová se to takhle podivně.

na faktuře od počítače si najdi typ desky a napiš sem, nebo zavolej do servisu