Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ticho v sluchátkach

Zdravím. Mám sluchátka Genius (je to headset), ktoré občas využívam aj na počúvanie hudby. Zvuk v nich ide iba vtedy, keď ich zapojím do zvukovky (stačí pritom zapojiť len konektor jack pre sluchátka, pre mikrofón to nie je potrebné). Keď ich zapojím do zdierky na CD mechanike (napr. pri počúvaní hudobného CD), tak je ticho.Neviete niekto, ako to rozchodiť???:-/ Je potrebné doinštalovať nejaký ovládač k CD mechanike, aby to fungovalo???
Vďaka za odpoveď:-)

Už som vypol aj digitálne prehrávanie zvuku v mechanike, ale stále nič. Ináč zabudol som napísať, že mechaniku mám prepojenú so zvukovkou, takže keď prehrávam audio CD v mechanike zvuk ide (v reprákoch).Keď však pripojím sluchátka (a predtým odpojím repráky zo zvukovky), tak je stále ticho. Asi to bude v tej mechanike odpálené!? A pritom som ten vstup na sluchátka takmer nikdy nepoužíval. No čo už:-(

Prehravas tam normalne zvukove CD (bez ochran)? Ako spustas prehravanie? (skus start-programy-prislusenstvo-cd player, dufam ze to tam je aj v novych Win).
Nemas nahodou na CDROM na prednom paneli potenciometer na nastavenie hlasitosti v sluchatkach? Ak ano skusal si s nim potocit?