Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ticho v sluchátkach

Zdravím. Mám sluchátka Genius (je to headset), ktoré občas využívam aj na počúvanie hudby. Zvuk v nich ide iba vtedy, keď ich zapojím do zvukovky (stačí pritom zapojiť len konektor jack pre sluchátka, pre mikrofón to nie je potrebné). Keď ich zapojím do zdierky na CD mechanike (napr. pri počúvaní hudobného CD), tak je ticho.Neviete niekto, ako to rozchodiť???:-/ Je potrebné doinštalovať nejaký ovládač k CD mechanike, aby to fungovalo???
Vďaka za odpoveď:-)

Asi máš zapnuté digitální přehrávání zvuku, potom to nejde.
Pravý klik na cd mechaniku a dát vlastnosti, karta hardware vybrat CD mechaniku, dát vlastnosti a tam odtrhnout "povolit digitální přehrávání zvuku" do sluchátek ti to už půjde, ale vtip je v tom, že pokud nemáš propojenou CD mechaniku se zvukovkou tak to zase neuslyšíš z PC repro.
Jinak co tě láká to cpát do toho konektoru na mechanice?

zkus to nabootovat z nějaké dos diskety /ovladač na cdrom mít nemusíš/ strčit audio cd a zmáčknout čudl play pokud tam je.možná to audio začne sjíždět samo. windows vyšší jak win98 defaultně přepínají mechaniku do režimu digitálního přehrávání po ide kabelu,/tím se odpojí analogové přehrávání-jack vepředu/ u win98 to jde zvolit.
kup si rozdvojku jack dozadu a prodlužku a máš to jako když píchneš kábl dopředu

Tak to bylo chybné přesvědčení. Není tomu tak dávno, co nebylo běžné přehrávat AudioCD přes datový kabel. Používal se ten audiokablík, který přivedl analogový (příp. digitální) zvuk z mechaniky na zvukovku. Do předního konektoru je veden zvuk přímo a naprosto nezávisle.

Už som vypol aj digitálne prehrávanie zvuku v mechanike, ale stále nič. Ináč zabudol som napísať, že mechaniku mám prepojenú so zvukovkou, takže keď prehrávam audio CD v mechanike zvuk ide (v reprákoch).Keď však pripojím sluchátka (a predtým odpojím repráky zo zvukovky), tak je stále ticho. Asi to bude v tej mechanike odpálené!? A pritom som ten vstup na sluchátka takmer nikdy nepoužíval. No čo už:-(

Prehravas tam normalne zvukove CD (bez ochran)? Ako spustas prehravanie? (skus start-programy-prislusenstvo-cd player, dufam ze to tam je aj v novych Win).
Nemas nahodou na CDROM na prednom paneli potenciometer na nastavenie hlasitosti v sluchatkach? Ak ano skusal si s nim potocit?