Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s Win XP (subor services.exe)

Po starte windowsu mi hned vypise hlasku, ze proces services.exe sposobil chybu a je potrebne ho ukoncit. Kliknem na neodosielat chybu a nabehne mi hlaska Vypnutie pocitaca a zacne odpocitavanie 1 minuty a potom sa PC automaticky vypne. Je tam nieco asi taketo: Sluzba NT Authority, C:\windows\system32\services.exe. Bol som aj v nudzovom rezime a skenoval som PC na spyware, trojany a virusy a nic nenaslo (konkretne programy Ad-aware, Trojan remover a Nod). Viete mi niekto poradit?

to uz je teraz tazko povedat, ked si to preinstaloval. to ze mas plne zaplatovany system este neznamena, ze nemozes nic chytit, len to znizuje riziko nakazy. naskor si ale ani nemal problem s nejakou havedou ale asi si nainstaloval nieco, co sa spustalo ako service(program beziaci na pozadi pre kazdy ucet) a to sposobovalo nestabilitu systemu a nasledny restart. nabuduce instalovat s rozumom a vyhybat sa crackom.