Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno mobil pro tatu

zdravim,
tata si dneska zkusil muj mobil a zjistil, ze on musi chodit za signalem ven a ja se siemensem mam signal po baraku. chce si ted koupit novej mobil - nepotrebuje moc pameti (java tam vubec nemusi bejt), ani fotak. bylo by dobry, kdyby to melo nakej kalendar. hlavni je ale signal - bydlime v miste kde ho moc neni, moje cx70 tady ma dobrej signal, ale tatuv Alcatel One Touch Easy (ano slysite dobre ;-) ) je v ... premejslel sem treba o nokii 1110, siemensu AX72, nebo SE J210i. vybiram z cenove kategorie - asi tak do 2000. co byste mu doporucili? dik

//edit: anebo maj vsechny telefony stejnej signal uz dneska?

[mod]Drobná korekce slova signál. :) (anarchist)[/mod]

já kalendář nepoužívám, takže neporadím. Pro mne je fajn funkce dvou nezávislých budíků. Jeden opakovaný, pro pravidelné buzení v týdnu a druhej navíc, pro jiný situace. Na noc mobila vypnu, aby nebudil, pak budí budíci, pak se budím já a až na cestě do práce zapínám, aby mi nikdo nerušil mé kruhy, dokud nechci. 8-)

Joystick - skoro každý v okolí kdo ho má, tak mu joystick blbne. Znám 6 lidí co má SE a blbne 5 lidem z 6, což svědčí o tom, že joysticky jsou opravdu VELMI poruchové.
Mě navíc ten joystick už blbne tak, že když zatlačím dolů tak to udělá efekt jako bych ho stisnul (OK) což je dost hodně nepříjemný problém..

A jinak ale asi vada pouze mojeho kusu: často naskakuje z ničeho nic profil Přenosné HF a mobil se začne pořád dokola restartovat, je nutné do něj párkrát lehce nebo mírně silně třísknout a zas na pár dní jede.

Nakonec pod displejem je naprášeno až aleluja.

Takže mám tam 3 vady, takže asi víte co bude následovat..

no u nas ma par lidi se (t610 az asi k700) a zatim jim jedou v pohode. kdyz jim blbne joystick, proc to nereklamujou? ad profil: to delaj vsechny se nebo jen urcity typ? ad zapraseno: jo tak to je hnusny, u mi cx70 se da kryt oddelat a da se to vycistit ale stejne to nevydrzi dlouho. jojo, bud pujdu do kvalitni nokie, nebo do funkcema nabuseneho se.