Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem taktovani s ,,shit,, deskou

zdravim ,
mam desku asus p5n-e sli (jedna z levnejsich) , procesor intel core 2 duo e6600 s chladicem artic cooling freezer 7 pro . a pameti a-data 800Mhz 2X2 gb extreme edition .
da se taktovat na jakekoliv desce? popripade i na te moji? jakou max frekvenci by ty ramky mohly zvladnout a procesor by sel na kolik? procesor ma default 2400MHz

Pokud už mermomocí chceš taktovat a zajímá tě, kolik to může zvládnout, tak je jediná metoda - vyzkoušet to.
Ale opravdu o to stojíš? Přínos taktování není až tak velkej, jak si spousta lidí představuje, spíš je to jen taková onanie ega, než aby to bylo skutečně poznat (než jen v benchmarku).