Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet a PhotoShop CS4

Zdravím... mám problém s tabletem ve photoshopu CS4. Když si kupříkladu vezmu nástroj štětec a chci udělat oblouk, tak mi to udělá prímku mezi začínajícím bodem a konečným bodem... někdy to funguje jak má, ale jen na chvilku... nevím, jestli to má nějakou zkratku, nebo proč se to tak děje...

Tak jo, našel jsem řešení, ale je...velmi kruté.

Jakmile jsem od počítače odpojil myš, tablet začal pracovat jak měl, snad dokonce přesněji. Ovšem nevím, nakolik je to řešení problému. Bez kolečka totiž jsem v PSku nahraný a k tabletu mám jen pero, nikoli myš.

Nicméně funguje to, jdu zpět zapojit myšku :D