Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno wmp 11 a bsplayer nepřehrává *.avi

Dobrý den, mám problém s windows media playerem 11 a bsplayerem. Ani jeden z těchto přehrávačů mi nepřehraje filmy ve formátu avi. wmp mi vyhodí hlášku: V aplikaci wmplayer.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže. a bsplayer mi hodí error. Oba tyhle přehrávače mi ale v pohodě přehrají mp3 a i mp4, který jsem zkoušela. Jinak mám nainstalovaný K-lite codec pack 4.4.2. Kmplayer mi přehraje filmy úplně bez problémů.. Čím to může být, že tyhle dva nefungují?
Změna předmětu, původně: wmp 11 a bsplayer (karel)

Řekl bych, že je poškozen avi splitter. Windows v sobě jeden obsahuje (quartz.dll),splitter se stará o načtení kontejneru (avi) a rozdělení jednotlivých streamů (audio, video, titulky..), kterým následně přiřadí přehrávací filtry.

V zásadě máš tři možnosti co s tím:
Přeregistrovat znovu splitter (start/spustit/ regsvr32 quartz.dll )
Přeinstalovat Win Meia Player - měl by splitter opravit
Použít lepší splitter než integrovaný: Tenhle Gabesťácký je mnohem lepší. AVI%20Splitter.html