Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto není platná aplikace typu Win32

:)):)):)):)):))Ahoj dostal jsem pod stromeček hru a když jí chci spustit vyskočí mi okno s názvem:

není platná aplikace typu Win32

. Nejde ani otevřít ze složky.

Díky zdraví Krkonoše...:beer::beer::beer:

Lock, ať to po skoro pěti letech neláká opožděné jedince reagovat. (karel)

K tej hlaske ma napadaju ma len 2moznosti: bud je poskodena ta hra (CD) alebo mas poskodene/zasvinene svoje Windows (nejake rootkity).
Este by mohol byt nejaky HW problem s PC (napr. problem s RAM, otestovat), alebo ta hra nie je urcena pre WinXp, skontroluj na krabici hry ze ake su poziadavky na hru, ci tam je uvedene aj Windows XP.
Kde bola ta hra kupovana? Ako vyzera to CD? Je na nom normalne potlac obrazok hry?

P.S. este skus si pozriet subory na tom CD prieskumnikom (pravy klik na CDROM - preskumat) a pozri si ake .exe subory su na nom, skus nejake setup.exe alebo install.exe alebo autorun.exe apod.

Ahoj,DVD hra je v pořádku,zkoušel jsem jí na jiném počítači.Když jsem zkoušel hru ze souborů přes autorun nebo setup exe,tak mi vždy vyskočila hláška: není platná aplikace typu Win32.Jěště zksím to co jsi popisoval. Jinak děkují.

Pořád lepší než abych dostával odpovědi něco o Ježíšku v příštím roce,hlouposr nechodí po horách ale po lidech.Dík.

Ked to na inom PC (s rovnakymi Windows? XP?) ide, tak ano nie je problem v mediu, ale moze byt v tvojej mechanike/kabli k mechanike apod, alebo vo Windows ako som uz pisal nejaky rootkit alebo ine svinstvo. V pripade zufalstva skus nainstalovat Windows nacisto a ovladace k zakl.doske a grafike a zvukovke, directx, a skus to potom na cistych Win.
P.S. skus povypinat programy na virtualne mechaniky ak nejake mas (alcohol, daemon), skus prescanovat PC na viry (superantispyware) aj ked ta hlaska asi s virom suvisiet nebude (podla nej ti skor z DVD do PC idu chybne data) ale treba to preistotu prescanovat aj na svinstva.
Skus otestovat RAM (napr. nabootovat z ultimate boot CD a spustit memtest86 a nechat to testovat RAM).

Cus mam uplne stejny problem kdyz chci nainstalovat nejakou hru tak u skoro vsech originalu a taky u nekterych stazenych her mi to pise NENI PLATNA APLIKACE TYPU WIN32
jindy se mi zase pise PROGRAM SE NEVEJDE DO PAMETI
ale nektery starsi hry(taky originaly)co maji treba jen 2Giga mi jedou
Doted sem si myslel ze to je proto ze mam nejaky stary cdéčka poskrabany ale ted sem si koupil original Oblivion a zas mi to pise NENI PLATNA APLIKACE TYPU WIN32 a kdyz sem ho zkusil stahnout tak zas PROGRAM SE NEVEJDE DO PAMETI
ale jiny stazeny hry (treba Morrowind) mi zas fungujou
Z toho co sem nasel na netu sem vyrozumel ze mam bud neco s mechanikou nebo s windowsama nebo je to naky vir
preinstalovavat windowsy se mi moc nechce ale asi mi nic jinyho nezbyde jen sem se chtel zeptat jestli se s tim neda delat neco jinyho.

Neustále se zde řeší originál, ale já mám také originál program od Atomix (Virtual DJ 7.0.2) který jsem dostal ke konzoly na CD jako OEM, a při instalaci mně také hlásí stejnou hlášku.
Přitom na jiném Pc to funguje v pořádku.
Winddows XP i Windows 98SE to funguje v pořádku, ale na Winddows 2000 ne :(

fakt je: Ta hlaska nastane ked je exe poskodene. logika: Preto sa zde resi original. Ked original mas, tak sa ti to exe poskodzuje nejak inac, jednoduche :) My odtial nevidim ze jak sa ti to poskodzuje, uz som v diskusii pisal pred 2rokmi ze to moze byt aj rootkit alebo ine srandy zasahujuce nejak do procesu citania suborov, napr. antiviry a ine znefunkcnovace. Alebo je mozne ze ten program je pre inu verziu Win.
P.S. alebo HW problem (mechanika, RAM, apod)