Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Nejede zvuk v notebooku

Včera jsem zapl notebook a najednou mi nejede zvuk,podrobnosti Vám neřeknu,protože fakt nic nevím... Zkoušel jsem se hrabat v nápovědě F1 ,ale bezůspěšně...Co mám dělat ?
[mod]zmena kategórie z "Chyby" na "Hardvér" (los)[/mod]

1. OT: bezúspěšně :-)

2. Nemá tvůj noťas někde na těle potenciometr na "ruční" ovládání hlasitosti?
3. Nemá tvůj notebook na těle tlačítko/tlačítka na ovládání mute a hlasitosti?
4. Jak to vypadá v ovl. panelu "zvuk" - je vytažená hlasitost na masteru i na wave-out?