Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zásuvné moduly u mozilly

zdravím, mám win 2000 a instaloval jsem mozillu 3, ale nezobrazují se mi zásuvné moduly, chtěl jsem instalovat, našlo mi to windows media player 11, ale ten je jen pro winxp, nevíte co s tím? díky

chci spustit rádio a po kliknutí se otevře sice rádio, ale místo ovládání hlasitosti, play, stop atd. se zobrazí klepněte zde pro stažení zásuvného modulu, klepnu tam objeví se dostupné moduly windows media player 11, dám další, objeví se modul není dostupný. zkoušel jsem ho natvrdo stáhnout (wmp 11), ale ten mi zas nejde instalovat, protože píše že je jen pro win xp, já mám win 2000. mám tam flash player 10 activex a flash player plugin, ale zásuvné moduly se nezobrazují. nevím jestli je problém, že firefox 3 je jen pro win xp, nebo kde?

a:ff3.0.5 je i pro w2000
b:wmp11 není pro w2000
c:můžeš stáhnout wmp10(ale raději 9)
d:flash playery jsou dva-pro FF/opera a proIE
e:stáhl jsi ten správný?
http://www.slunecnice.cz/vyhledavani/?qs=flash+pla yer+pro+mozilla+firefox
f:máš dostatečnou RAM?
g:Možná by by lo lepší si nainst.media player classic
media-player-classic

Jo,stím player pluginem do w2000 to bude asi problém,ale to tě nemusí trápit,tak se ti video přehraje v přehrávači a ne ve webovém rozhraní.Nebo si nainstaluj win XP.

Zdravim,,taky bych se chtel zeptat,nainstaloval jsem si mozilu,chce to po me adobe flash,tak jsem si ho stahnul,chtel nainstalovat a pise mi to ze mam malo pameti,na disku mam volnych 95 GB,takze nechapu proc ho mam malo,zkousel jsem i jiny stranky a nic.dik