Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ako na súbor *.icl ?

Ahojte,
mám súbor s príponou *.icl - viac-stránkový obrázok s ikonami 32x32 je ich tam 85.
Otvoriť si to viem napr. cez IrfanView a každú stránku s ikonou si pozriem.

Chcel by som vyextrahovať všetky ikony samostatne do jednotlivých súborov - 85 ...*.ico
Viem, že sa to dá, každú ikonu zvlášť uložím - ale 85 ? Nie že sa mi to nechce,
je to iba jednorázovka - chvíľku sa s tým pohrám a mám to.

Len ma zaujíma či existuje nejaký program, ktorý to dokáže vyextrahovať z toho pôvodného
súboru *.icl do samostatných - 85 súborov "bezpracne" ...

Dík za odpovede.

nerobim sice s IrfanView, ale viem ze sa da pouzit aj z command line s prepinacmi, cize to co dokazes cez GUI by malo ist aj z command line. takze mozno by bolo dobre sa pohrat s helpom a nepotrebujes ziadny plugin. tu je priklad, ako sa da i_view vyuzivat napr. v davkovych suboroch: i_view32 c:\multipage.tif /extract=(c:\temp,jpg)