Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Who is online?

To je to,co mě chybí...;-)
A taky by se mělo zapracovat na logu, je takové, ehm..., vágní...8-)

[mod]Vzhledem k tomu, jak se to zvrhlo, tak presunuto do "pokec" (Jan Fiala)
Vymazal som reakcie, v ktorých sa neriešila otázka a presunul späť do kategórie "Návrhy". (los)[/mod]

Já bych se taky nabídl. Jenže po tom, co se tu včera dělo, nebylo moc chuti...
Tak schválně, kdo udělá lepší logo...:-p

PS: Ten avatar je jenom provizorní...:-D
[mod]To doufáme, jelikož jaksi neladí s pravidly Poradny. Breberuška v nadživotní velikosti bude stačit... :) (L-Core)[/mod]