Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externí box 3.5"

Dobrý den,

jaký externí box 3.5" na HDD s připojením na SATA by jste mi dopuručily?

Chtěl bych do něho dát tento disk : Samsung Spinpoint F1 HD103UJ - 1TB SATA II.

Děkuji

Mělo by to být přes USB, protože se disk bude používat i na jiných počítačích (i starších).

Chtěl jsem vědět, zda je jedno jaký box se koupí anebo jsou v nich výrazné rozdíly?

Můžete se podělit o Vaše zkušenosti.

Děkuji

mozno trosku mimo, ale ja som kupil ICYBOX na 2,5" hitachi 250 GB - ziaden problem, potom som kupoval asi o pol roka na seagate tiez 2,5" a tam nastal problem - po pripjeni trvale svietila ledka zelena napajania - to je OK, ale aj cervena akoze prenos. Nasledovala vymena vzajomna diskov medzi novym a starsim usb boxom a problem zmizol. Novy ICYBOX ma inu dosku vovnutri, takze tolkoto moja skusenost. Teraz potrebujem este jeden, a desim sa toho, pretoze uz nemam vzajomne co vymienat.

A musí to být ausgerechnet rámeček ?

Já používám takovou sadu kabelů s napáječem (přenos přes USB i SATA), která se dá použít na IDE i SATA (i e-SATA) disky a protože to používám na více disků, je připojení jednodušší, než pokaždé laborovat s rámečkem.