Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Výběr pevného disku

potřeboval bych tichý (ale skutečně tichý) disk. 160GB pro DFI nf4 ultra s fortronem, tak asi sata II, pokud je to blbost tak mi to rozmluvte (to sata II) na rychlosti až tak nefičí v budoucnu by to mělo jít do raid 0+1, až budou peníze na druhý. diky za názory . Jo a v cenové relaci okolo 2300Kč.

[mod]Upraven název threadu: "hd" --> "pevného disku" (L-Core)[/mod]

Zajímalo by mě, jestli máte již někdo praktické zkušenosti se Seagate Barracuda 7200.9 ST3200827A - verze 7200.8 v testech nevycházela moc dobře, a to ani v hlučnosti, a na 7200.9 jsem zatím test neviděl (alespoň v češtině). Pokud se mýlím, prosím o odkaz..

Pro Ewinga: ten disk co jsi koupil je Seagate Barracuda 7200.9 ST3250824A - 250GB ?