Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wi-fi signál není rušen, naopak sám ruší....

Mám v jedné místnosti stolní DVD-recorder, který ovládám z druhé místnosti, kde je umístěn monitor, jenž je s tím DVD-zařízením spojen bezdrátovým přenašečem signálu Trust (oficiálně na krabici označeným jako Wireless audio/video transmitter 100V).
Jinak všechny moje počítače jsou propojeny prostřednictvím Barricade Voice ADSL Routeru SMC7908VoWBRB, který má na sobě i Wi-fi 802.11g.
Pokud nezakážu ten Wi-fi provoz přímo na routeru, tak je přenos mezi DVD-recorderem a monitorem rušen a to v obou složkách, tedy video i audio. Samotná deaktivace Wi-fi ve Windows XP nepostačuje.

Chtěl bych se proto zeptat, zda neexistuje nějaká cesta, jak tento problém trvale hardvérově ošetřit. Wi-fi potřebuji mít permanentně spuštěné kvůli komunikaci s PDA.

geckova norma pouziva inu modulaciu a podla vsetkeho na zvacsenie sirky pasma zamera asi co najvacsi pocet kanalov. z praxe su zname pripady hlavne pri turboch rezimoch ze geckove ap znefunkcni vsetko na okoli. nastastie sa v outdoore nedaju spravit stabilne dlhsie spoje na geckach a preto nie su az tak rozsirene.
pri becku sa pri ruseni pouziva fixny prenos 2Mb kde sa nerusi tvoj kanal s inymi a to dokonca ani s prekryvajucimi resp rusenie minimalizujes. skus este preladit ap na iny kanal ako teraz.
inak trust je ozaj typicky lowend;o)