Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wi-fi signál není rušen, naopak sám ruší....

Mám v jedné místnosti stolní DVD-recorder, který ovládám z druhé místnosti, kde je umístěn monitor, jenž je s tím DVD-zařízením spojen bezdrátovým přenašečem signálu Trust (oficiálně na krabici označeným jako Wireless audio/video transmitter 100V).
Jinak všechny moje počítače jsou propojeny prostřednictvím Barricade Voice ADSL Routeru SMC7908VoWBRB, který má na sobě i Wi-fi 802.11g.
Pokud nezakážu ten Wi-fi provoz přímo na routeru, tak je přenos mezi DVD-recorderem a monitorem rušen a to v obou složkách, tedy video i audio. Samotná deaktivace Wi-fi ve Windows XP nepostačuje.

Chtěl bych se proto zeptat, zda neexistuje nějaká cesta, jak tento problém trvale hardvérově ošetřit. Wi-fi potřebuji mít permanentně spuštěné kvůli komunikaci s PDA.

Já věděl, když jsem to v Makru kupoval, že to není nějaké hi-tech řešení. Ale tehdy nic jiného neexistovalo. Upřímně řečeno, do tohoto problému už víc investovat nebudu, to se naučím raději jednou týdně při nahrávání Monty Pythonů vypínat ten router.

Zkus jim to v Makru votlouct o hlavu. Někdy se to zdaří. Onehdy jsem v Makru na Černém Mostě viděl frontu nedočkavých lidí na rozbrusku za cca Kč 250,-. Za týden tam stála tatáž fronta, titíž občané, u reklamací a pro změnu všichni nas*raní jak dělo.

geckova norma pouziva inu modulaciu a podla vsetkeho na zvacsenie sirky pasma zamera asi co najvacsi pocet kanalov. z praxe su zname pripady hlavne pri turboch rezimoch ze geckove ap znefunkcni vsetko na okoli. nastastie sa v outdoore nedaju spravit stabilne dlhsie spoje na geckach a preto nie su az tak rozsirene.
pri becku sa pri ruseni pouziva fixny prenos 2Mb kde sa nerusi tvoj kanal s inymi a to dokonca ani s prekryvajucimi resp rusenie minimalizujes. skus este preladit ap na iny kanal ako teraz.
inak trust je ozaj typicky lowend;o)