Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook a ventilátor na max.

Nazdárek. Poslední dobou jsem si všiml, že u mého notebooku ASUS A6 nějak hodně jede ventilator. Myslím tím na max. otáčky, i když nic nedělám a ani neběží žádné složité procesy. Ještě musím uvést, že ho mám již něco přes tři roky. Může to být známka něčeho?

Nehrabal si sa v BIOSe, nevypol si EIST?
Vo Win v ovl.panely - energia, aky mas nastaveny profil? Ked mas profil desktop tak ide CPU furt na max, skus tam dat laptop/notebook nech funguje speedstepping (za predpokladu ze nemas celeron) a nechaj trochu vychladnut a sleduj vetrak.
Inac skus NHC, ako uz pisali.