Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno OT: minuty zadarmo v orange SK cez vikendy.ale aj cez sviatky?

sorry za OT aj za ten divny nadpis...pred 4 mesiacmi bola v orange taka akcia,ze kazdy,kto si vtedy kupil alebo predlzil zmluvu dostal na pol roka 2000 minut zadarmo mesacne..do siete orange.kazdy mesiac,ale len cez vikendy.ale neviem ci aj sviatky.a to je ta otazka!sorry,za OT,ale musim to zistit.dik

este dodavam,ze som to pozeral na nete,ale web orangeu mi ide nenormalne pomaly,co sa mi casto krat stava.takze som to vzdal:-/

[mod]Nadpis je bezva výstižný (LaKr)[/mod]

no,ono je to takto:mam pausal 60,t.j.mam 60 minut mesacne predplatenych a po prevolani tychto 60 minut mam 120 minut oddychovych minut na tel.cisla v sieti orange.tie oddychove platia cez vikendy a po 22:00 cez prac.dni.ale bola taka vianocna akcia,ze ked si cez vianoce ci niekedy okolo vianoc,kupis alebo predlzis zmluvu tak mas pol roka 2000 minut ,ktore mozes vyuzivat niektori den v tyzdni alebo cez vikend.ale ako som zistil ja to mam cez vikend,takze je jedno ci je sviatok alebo nie,mozem ich vyuzivat len cez vikend.ale ja som si myslel ze ci to neplati aj na sviatky,lebo to tak casto byva:-)takze tak:-p

Tak toto je otázka pre mňa. Voľné minúty (tých 2000) využívaš len vo vybraný deň, prípadne cez víkend (sobota, nedeľa). Ak si náhodou neprevolal voľné minúty, tak sa ti neodratávajú z paušálu a voláš zadarmo, lebo sa ti odratávajú len tie akciové.

IMHO, najhoršia akcia, odkedy Orange vstúpil na trh. Ešte aj T-Mobile bol lepší s tromi číslami zadarmo vo všetkých časoch po prevolaní voľných minút, prípadne SMS.

Jaké furt zadarmo? Já to nechápu. Podle mě máš 180 (60+120) minut za ten tvůj paušál dejme tomu 500,- Ks. Myslíš, že ti dají něco zadarmo?
To je jako v obchodech, kde nabízejí 30% tyčinky Mars "zdarma". Ještě je to označené na obalu. Ale prodává se snad tyčinka Mars o těch 30% menší, za stejnou cenu?
Za chvilku budou nabízet snad i volanty za 400 000,- a k tomu auto zdarma. :-)

:-Dmesacne sa plati 500 sk.v tom je 60 minut a 120 minut ktore vyuzivas po prevolani tych 60.ale tych 120 len cez vikend,sviatok a cez prac.dni po 22:00.a teraz bola akcia,ze si vyberes nejaky den v tyzdni (alebo vikend)a cez ten mozes nezavisle od setkeho minat tych 2000 minut.kazdy mesiac mas 2000 minut.ale tie minuty su zadara,ja za ne vobec neplatim.platim len za ten pausal.aj viem,ze musim mat pausal aby som take minuty vlastne mal.ale kedze za tie minuty neplatim naviac,su zadara,ne???:-):beer: