Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pocitac se sam nevypne pres nabidku Start

Zdravim mam takovy problem: kdyz chci pocitac vypnout klasicky pres nabidku start tak se vypnou jenom programy jako napr Avast, Daemon Tools atd. ale dal to nepokracuje dal muzu spustit hry internet a ostatni.. Tento problem mam od te doby co jsem si na windows nainstaloval Service Pack 3 a puvodne jsem mel Service Pack 2.
jestli nekdo vite co s tim tak napiste

predem diky

Niektory ovladac alebo sluzba alebo SW sa odmieta vypnut. Skus aktualizovat aj vsetky ovladace, a prescanovat PC na viry (napr. prog. superantispyware).

Inac vypnut to mozes skusit aj zapinacim tlacitkom na bedni, potom by myslim WinXP nemali cakat na aplikacie resp. odstrelia zamrznute aplikacie rychlejsie, to len ako nudzovka aby si to vedel vypnut kym to vyriesis.