Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký Windows

Dobrý den,
Chtěl bych si koupit MS Windows Vista, ale nevím jestli 32 bit nebo 64 bit. Můžu se zeptat jakej je v tom rozdíl?
A dále nevím jestli Home Premium, Ultimate nebo Business. Děkuji za odpověď.

Dcery mají na stolním verzi Basic a "aero" jim nechybí. Jaký je ještě rozdíl mezi Basic a Premium, kromě:
- Elegantní prostředí Windows Aero
- Nejlepší volba pro přenosné počítače
- Spolupráce a sdílení dokumentů
- Fotografie a zábava
- Použití plánovaného zálohování
- Snadné vytváření disků DVD
- Více zábavy s počítačem
http://www.microsoft.com/cze/windows/products/wind owsvista/editions/n/choose.mspx

a ceny?
Jelikož mi to přijde, že kromě aera to všechno jde na počítači dělat i třeba ve Windows 98.