Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Mohu vydělávat s Jigs@vem ?

Už tady bylo něco s tímprogramem Jigs@w puzzle,mám ho už dlouho,ale až ted me napadlo,že bych mohl vydělávat.Prostě vyrobím puzzle z nějaké fotky kterou mi ten dotyčný pošle.Vlastě bych / vynahradil / peníze co jsem utratil za program.Není to trestné,můžu takto vydělávat?

[mod] Neni treba pouzivat 50 ruznych prezdivek. Zmena z Malina na T.I.P
Dotaz vyresen, dalsi diskuse zbytecna. LOCK (rh)[/mod]

Pokud si ten program zakoupis pak ho pochopitelne muzes pouzivat i ke komercnim ucelum. Tedy provozovat to co navrhujes. Ovsem pak si musis zalozit minimalne zivnost, vest ucetnictvi, platit dane... Pokud budes jenom brat penize za sve sluzby, aniz by jsi delal co je uvedeno v predchozi vete, tak tahle cinnost by potom byla v rozporu se zakonem byla.