Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Radeon 9250 - nemohu dostat obraz do TV

Prosím poraďte někdo, mám radeon 9250 a nemohu dostat obraz do tv. Zobrazuje se mi tam jen plocha bez ikon a čehokoliv dalšího. Jednou se mi tam tdokonce ty ikony zobrazily a tak jsem zkusil pustit nějaké video přes VMP, ale zobrazil se jen VMP a ne film, který běžel v pc. No a po dalším zpuštění opět zmizely ikony a už jsem je tam nedostal.
Co dělám špatně ???? Pekluju se s tím už od rána ...
Díky moc za rady
suchy@c-box.cz
skype: palasitak

Chová se to jako rozšířená plocha. Běžící video stačí uchopit za záhlaví okna a okno přetáhnout na druhou obrazovku (za kraj rámečku). Zda vlevo či vpravo záleží na tom, jak jste si to nastavil. Pak na televizi budete koukat na video, přičemž na PC se dá normálně pracovat.
Jinak na TV můžete zobrazit to, co je na monitoru, dvěma způsoby. Oba už zazněly. Nastavením druhého výstupu jako primárního (obrazovka/nastavení) či naklonováním (nezkoušel jsem u 9250, byť ho mám). Dle mého názoru to k ničemu není, beztak nemá TV na zobrazení ikon, textů a vůbec ovládání PC dostatečné rozlišení.

Na rozsirenou plochu zobrazis video tak, ze v driveru povolis "Theatre mode". Na rozsirene plose taky nebudes mit ikony, dokud si je tam nepretahas. Klonovany obraz je neco jineho - co je na "primaru" je i na "sekundaru" - musi ovsem monitor podporovat frekvenci TV (50Hz), jinak se na nem rozpadne screen (a taky by se mohl poskodit)...