Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zkopírovat DVD-Audio disk?

DVD-Audio disk, nedaří se ho zkopírovat.
Na disku jsou dvě složky Audio_TS a Video_TS (video ts obsahuje jen texty a bonusy) složka Audio_TS má něco přes 4 GB, obě složky jsou už zkopírované na HDD, ale jak je z něho vypálit tak, aby to přehrávač načetl? Pokud se v neru vytvoří nová kompilace DVD (udf) tak to potom přehrávač neveme.
Příma kopie z jednoho disku na druhý taky nejde - zkopíruje to jenom Video_TS..

Poraďte prosím

Různé DVD Audio Rippery nechcu. Chcu prostě vytvořit kopii tohoto disku.

Obavam se ze to nebude tak jednoduche.

DVD-Audio's copy protection was overcome in 2005[7] by tools which allow data to be decrypted or converted to 6 channel .WAV files without going through lossy digital-to-analogue conversion. Previously that conversion had required expensive equipment to retain all 6 channels of audio rather than having it downmixed to stereo. In the digital method, the decryption is done by a commercial software player which has been patched to allow access to the unprotected audio. The method is still in early stages, for example having problems with watermarked disks. As the DVD-A format has not gained wide commercial interest or acceptance, decryption tools are still very primitive.

dvd-audio