Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem právce v offline režimu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně práce offline - já sama nerozumím tomu, co to obnáší. Jedná se o sledování online filmů. Na internetu jsem se v jednom příspěvku dočetla, že pro neomezené sledování filmů je zde možnost přepnout se do režimu pracovat offline /windows internet explorer - nástroje - pracovat offline/. A právě by mě zajímalo, zda- li je to legální, či běžné nebo případně jestli hrozí větší riziko napadení viry. Děkuji za odpověď:).

Ty filmy jsou mi přehrávány na stránce megavideo.com a jedná se zde především o tuhle stránku. Nic se zde neukládá, jen přehrává a to tak, že mám nárok na sledování filmů 72 minut/ den. Pro neomezenou sledovanost se mám přepnout do pracovat offline. Mno tak, jestli v tom není nějaký problém- pracovat offline, já bych se do toho nerada zamotala.

Aha, tak to jsi špatně pochopila. Ano po přepnutí na offline dojde ke zobrazování stránek/videí, které už jsou na disku (ty co už jsi viděla). Aby jsi mohla neomezeně koukat na jakékoliv video, tak by prohlížeč musel ty videa stáhnou a server mu v tom zabrání po 72 minutách.

Třeba video na megavideo.com lze prohlížečem identifikovat a stáhnout na disk.
Klik na link a uložit jako něco.flv má to 60 mega
http://www428.megavideo.com/files/3441bf0ab779d944 bcf49e70d960a30f/

Návod jak obejít limit u megavideo.com:

Tady je 6 kroků, které je treba v poradí udělat na sledovaní videa:

Vyberte si film a nebo seriál, který chcete sledovat. Klidne jich muže byt i vic.
Spustite toto video/videa tak, aby sa začali přehrávat a následné nato stlačte stop.
Počkejte, až se video/videa načtou úplne celé (kdyz prez video prebehnete myší, úplne spodní lišta vedle play musí byt plná).
Kdyz se video/videa načtou vlevo nahore ve vašem prohlizeci kliknete Soubor->Pracovat v režimu offline, anglicky File->Work offline.
V režimu offline můžete kľidne sledovat všechny videa, které máte načtene na 100%.
Nezapomente vypnout režim offline, kdyz budete chcit dal sledovat stránku, internet, a nebo filmy.

No tak to by mohlo fungovat, jestli tam mají chatrnou (čti skoro žádnou) ochranu. To už si to rovnou můžeš táhnout, viz můj link výše.