Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nova verzia PSPadu - 4.5.1 Build 2207

nie je to sice horuca novinka z dnesneho dna, ale aj tak je dost horuca a mal ju predstavit Honza Fiala, ale pri jeho skromnosti som to musel urobit ja. :-p pre tych, ktori nepoznaju pspad, tak je to vynikajuci univerzalny freeware editor a odporucam ho vsetkym. kratky popis si mozte precitat tu: http://fileforum.betanews.com/detail/PSPad_editor/1 076948037/1 alebo na domovskej stranke: cz. stahovat mozte odtialto: http://fileforum.betanews.com/download/PSPad_editor /1076948037/1.

Ja jen doplnim, ze pokud chcete ceskou verzi, stahujte ze stranek cz, popr. sk
Na BetaNews je anglicka verze

Ceska verze obsahuje na rozdil od anglicke:
- ceskou napovedu
- ceske sablony kodu (nektere)
- obsahuje lokalizace pouze do Cz, Sk, En (anglicka verze obsahuje lokalizace do do dalsich 63 jazyku)

Mám tomu rozumieť tak, že keď stiahnem anglickú verziu, tak je menu možné zobraziť v 63 jazykoch, ale ak českú, tak v 3? Alebo je tam ešte niečo?

Ozaj a čo je tam nové oproti 4.5.0 (2183)? Semigrafika?;-)

Vlastne na domovskej stránke budú novinky zrejme popísané, tak už letím tam.

Tiež ďakujem za novú verziu.

Edit:

- obsahuje lokalizace pouze do Cz, Sk, En (anglicka verze obsahuje lokalizace do do dalsich 63 jazyku)

Mám tomu rozumieť tak, že keď stiahnem anglickú verziu, tak je menu možné zobraziť v 63 jazykoch, ale ak českú, tak v 3? Alebo je tam ešte niečo? Samozrejme s rozdielnym jazykom helpu.

Takze to shrnu jeste jednou:
- pokud si stahnes anglickou verzi, budes mit anglicky help a 66 lokalizaci
- pokud si stahnes ceskou verzi, budes mit cesky help a "jen" 3 lokalizace

Co se tyka zmen, najdes je na strankach PSPadu:
zmeny.htm
najdes je v helpu a abys to nemusel v helpu hledat, staci si z menu Napoveda vybrat polozku "Popis zmen"

www.google.com :-D

Honza Fiala - modely. Menu:. nemecke bombardery · nemecke stihacky · spojenecke bombardery · spojenecke stihacky ...

Honza Fiala - Brno z ptaci perspektivy

Můj tým je Honza Fiala a to je všechno (smích)

Schází se dobrá parta, podle abecedy: já Honza Fiala (píšu to podle abecedy ...

Kalimero Filabel (alias Kalimero=Honza Fiala) ...

Dodnes nevím, jestli nějakej Honza Fiala existuje, ale pro mýdlo se před ním neohnu. Od kolejí si už játra trochu zvykla, ale i tak jsem byl trochu nervózní ...

Cezeta pages: Fotky v galerii, správce Honza Fiala

to bylo prvních 10 odkazů. Lidi, používejte toho gůgla :-D:-D:-D

Jo, a za PSPad díky :-p