Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Příběh na 3 slova (lvl 1 a 2)

V The-West hrajeme ve foru "příběh na 3 slova". Každý připíše jen ona 3 (aby to trochu navazovalo) a nepíše další pokud nenapíše někdo další. Je to docela sranda, co nám už z toho vylezlo.
Pojďme to zkusit tady, "vykopávám".

Byl jeden programátor

nezlobim se jak pise strejdabrabenec, ale nepripsals dalsi 3 slova do pribehu. Ze to jsou predlozky s spojka mi doslo az ted, take jsem si myslel, ze je to nejaka "dorostencovina".
Jde o to, to nebylo jako pokracovani pribehu (odpovedet na puvodni dotaz), ale reakce na strejdubrabence. Pokracovani nemuzeme preci vetvit, to by byl gulas nad gulase a z jednoho by jich bylo 100.

střih (LaKr) (Kráťa)
Tak co už nám z toho vylezlo:

Byl jeden programátor, který měl rád, když se mu, nezobrazovala kategorie Pokec. I zařval mocně: "záložku s poradnou." Uchopil čokoládovou koblihu, která voněla jako, ovčí sýr. Zpozoroval, že na něj, někdo čumí oknem.
Vzal si tedy, nádhernou dvouhlavňovou brokovnici, a naládoval solí, Zamířil na něj a uvědomil si, že chce ovárek, který mají dole, v hospodě. Teď i k u ale tlačenku by nemohl jíst, protože se včera příšerně pohádal se svojí krásnou a mladou a milou tchýní.
Brokovnice už vychladla, předmět doličný rozřezán, ovárek je stejně programatorsky orisek, takze vývojový diagram bude velmi těžké sestrojit. Tak si pozval k sobě domů těžce zaplacenoého poradce proslulého Honzíka Fialů.
Znova nabil brokovnici "Takhle musíš!" Poradil, Avšak patron málo bylo a kobliha sežrána byla již. Takže nemohl dále soustřediti se a šel srát; bolestivě a přemýšlel jak vyléčit svou koliku pomocí věci, jenž nikdo donedávna neznal. A tak koupil nový počítač a hacknul stránky tajné. Do basy šel hrát na housle a uviděl krásnou a nebezpečně roztaženou plachtu s logem jedné redmondské firmy, šklebil se dovnitř a své šikmé plochy si srovnal. ploché nohy položil na podlaze zalehl a chvilku si četl manuál Windows. Náhle však zaslechl jak kape voda. Otočil se tedy, stoupl si na zadní a ihned věděl, že má halucinace, které zřejmě vyvolalo dlouhodobé pití Okeny.
Znovu tedy ulehl a nohy natáhl na klávesnici. Ale při tom zmáčkl Ctrl Alt Delete. Poté rozčilen odešel a kopl do spícího spoluvězně Rátha, kterýžto kop opětoval přímo na rozkrok. Zařval: "To bolí!"
Potom hned uchopil vědro, a pravil: "Teď se ukáže, Banány došly včera." To je konec.
Zdánlivě. Jeho duch, zdánlivě zmizelý, skutečně, skočil z mostu přímo pod rozjetý parník a mocným mávnutím svými křídly parník zmizel fuč, aniž by se s nikým rozloučil.
"Amen", pravil suše. Postoupil o level.
střih (LaKr) (Kráťa)

Tady je ten parser
parser.php
Kdyby měl někdo zájem o zdroják, je tady:

<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=utf-8">
<?php
$text = "Byl jeden programátor ";
$input = file_get_contents("http://pc.poradna.net/q/view/338256-pribeh-na-3-slova");
$regex = '/<div class="p">(.*)<\/div>/siU';
preg_match_all($regex,$input,$matches);
foreach($matches[1] as $match)
{
(strlen($match) < 40) ? $text .= "$match " : sleep(0.001);
}

echo strip_tags($text);
?>

PS: Je to napsané za 5 minut, pár věcí by se tam asi šlo vyřešit elegantněji třeba to sleep(0.001), tam bylo třeba jenom "vyplnit" něco, co to má dělat, když je řetězec delší než 40 znaků (na 3 slova moc)

PS2: Na tyhle vykrádací roboty jsem expert, páč je to skoro jediný způsob, jak za krátkou dobu vydělat moc peněz, kdyby měl někdo zájem tak mu můžu udělat takového bota skoro na jakýkoli web(kromě poradny.net, tu neokrádám)

Dobrá práce, nemusel jsem to kopírovat po třech slovech jako včera. (LaKr) (Kráťa)