Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje mi nový mikrofon

Zdravím! Nedávno jsem si koupila mikrofon k pc, jenže to má háček... Nějak mi nejde zaznamenávat hlas. :-/ Zkoušela jsem to přes "zvuková zařízení", ale vážně si nevím rady. Prosím, poraďte. Díky

Změna předmětu, původně: mikrofon (host)

To může být milión důvodů, proč nefunguje mikrofon. Třeba je zastrčený do špatné díry, nebo není zasunutý konektor nadoraz, nebo je mikrofon vadný, nebo je špatně nastavený ovladač neznámé zvukovky na neznámé desce s neznámým operačním systémem.