Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem security agent

Zdravím všechny, prosím o radu. Když rozkliknu jakoukoliv složku, tak mi naskočí internetové okno IE Security clicker agent. Je mi jasné, že to mám zavirované, ale jak z tohoi prič? Co s tím mám udělat? Děkuji moc za jakoukoliv nápovědu

pozabíjet viry a spyware v paměti,
povypínat jejich automatomatické spouštění z registrů (a poznamenat si jejich umístění),
smazat je z disku,
vzpomenout si na heslo administrátorského účtu - přihlásit se do něj - nastavit svůj účet na omezený uživatel.

(problém s pc nepatří do kategorie pokec)