Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HW kalibracni sonda, WXP, USB a nemoznost preinstalace ovladace

Resim takovy problem - kalibracni sonda "Eye One Display 2" (hw kalibrace grafickych monitoru) po pripojeni k USB vykazuje chybu "kod 1 - zarizeni neni spravne nakonfigurovano" (zluty vykricnik ve spravci zarizeni). Zkusil jsem v nouzaku ovladac odinstalovat, po pripojeni sondy ji system sice spravne najde, ale opet s vyse uvedenou chybou. Na aktualizaci a zmenu driveru system NIJAK nereaguje (tlacitko bez funkce) - na CD s obsluznym SW ani zadny ovladac neni! Odnesl jsem sondu domu, pripojil ke svemu PC a chtelo to ovladac (ale na CD neni!!!). Nakonec jsem to rozjel (doma), takze sonda vadna neni. Netusite nekdo, co s tim? :-?

BTW: pred asi mesicem jsem ten monitor (u zakaznika) pomoci one sondy kalibroval (na stejnem PC) a vse fungovalo korektne...

Skusal si to na tom PC aj v inych USB konektoroch? Nema to nejake nastavenia v spravcovi zariadeni - vlastnosti?

P.S. mozno ma dosahane/zakazane nieco vo Win (nejake sluzby alebo co, si prihlaseny ako admin ked instalujes ten soft?), alebo ma prilis mnoho alebo prilis malo mrkvosoftich zaplat :-D, apod.

P.S.2. Podla toho pdf dokumentu som pochopil ze ovladac sa instaluje spolu s tym SW, subory
C:\WINDOWS\inf\EyeOneDisplay.inf
C:\WINDOWS \SYSTEM32\DRIVERS\EyeOneDp.sys
su ovladac. Skus dat rucne v spravcovi zariadeni preinstalit ovladac, porovnaj tie dva subory u nej s tymi co mas doma.
Moze robit aj sarapatu SP2 alebo chybajuci SP1 alebo ine zaplaty mozno...