Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obidenie overovania jazykovej verzie pri IE

Potrebujem vediet ako sa v registroch alebo nejak inac (napr. cez zmazanie niektorych suborov) da obist overovanie jazykovej verzie pri instalacii ceskeho IE6 na slovensky IE (starsej verzie). Kedze anglicka verzie prebehne bez problemov ale ceska nie.

Toto ma uz serie poriadne dlho ale az teraz ma to napadlo nejak riesit.. :)

Diky.

Na Zive jsem to psal nekolikrat, tady to jeste nebylo. Takze je treba zmenit hodnoty na 2 mistech v registrech. Staci obsah zkopirovat a ulozit do souboru REG a spustit. Po importu do registru restartovat pocitac.

Zmena Windows na Ceska

REGEDIT4

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Nls\Language]
"InstallLanguage"="0405"
"Default"="0405"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet002\Control\Nls\Language]
"InstallLanguage"="0405"
"Default"="0405"

Zmena Windows na Anglicka

REGEDIT4

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Nls\Language]
"InstallLanguage"="0409"
"Default"="0409"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet002\Control\Nls\Language]
"InstallLanguage"="0409"
"Default"="0409"