Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otvírání nevyžádaných oken

Zdravím všechny, prosím potřebuji poradit.Při otevření domovské stránky v IE (Avant Browser), mi naskočí ještě jedno (minimalizované ale úplně prázdné okno) , (někdy s názvem " Error Detected").Jak se dá tomuto zabránit? Jsem laik v nápovědě jsem nic nenašel, poradíte prosím děkuji.

Když reaguješ na mě, tak příště klikni na "odpovědět" u mého příspěvku... ;-)

Neuvedl jsi, od jakého okamžiku to nežádoucí okno začalo vyskakovat? Dělá to jen u domovské stránky? Zkoušel jsi nastavit jinou? Nějaký firewall používáš? Systém máš zazáplatovaný?