Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Creative SB X-FI

Zdarec,
mám problém s zvukovkou X-fi Extreme Music, vždy, když spustím Creative Media Source DVD-Audio player, tak se bud ukáže blue screen nebo se restartuje pc. Dále je problém s Creatice Hardware Diagnostics, který píše Sond Card works in unsupported mode. Tyhle problémy jsou i po čisté instlaci systému akorát DVD Audio player jde pustit jednou a podruhé už to píše chyby. Je možné že to je starými ovladači chipsetu ? Mám chipset Intel 915G.

Je to mozne nainstaluj na ciste Win najnovsie ovladace pre chipset (stranky vyrobcu dosky alebo www.intel.com), pre zvukovku, graficku kartu, a najnovsie DirectX, ak to bude robit stale problemy tak mas nieco blbo v HW (blbne napr. RAM, zvukovka, doska, ...)
P.S. a ako uz pisal Prasak nepouzivaj dementne SW od Creative, ja osobne somariny typu Creative Play Center apod. vypinam okamzite a vyhadzujem z registrov (po spusteni), len sa to nasere sa to do systemu a je to trapny SW. Bluescreen som sice nemal ale mam staru kartu tak neviem co to ma Creative za "SW novinky" :-D