Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po zapnutí pc ani nepípne

cau,
po zapnuti pc zdroj nabehne,ale obrazovka ostane cierna,nezacne ani post test,ani pip,po odpojení vsetkych priferii,hdd,fdd,dvd,ramky ani nepipne
pocitac padol pri hre,nepomohla nova vga,nepipne ani hola doska len so zdrojom
mamtusaka na dosku,alebo zdroj,vie niekto co je pravdepodobnejsie_?
je to MSI,soket 754,sempron 2600
dik

mys ide,ale dvd mechanika strajkuje,stale blika a ihned po otvoreni sa zasuva,ako keb nieco v nej klepalo, ako ked klepe pokazeny disk, tak som ju odpojil,datovo aj napatim,ale pc stale nic,este som si vsimol, ze zapnut ho treba podrzanim tlacitka asi 3 sec., s cim saom sa este nestretol, inac zapinal na dotyk
mozno to bude ten zdroj,
cmos som resetnul, mal som von bateriu celu noc, bios neviem na doske resetnut, lebo nemam k nej zatial manual - MSI K8 Neo v2.0
este som si vsimol na doske nejaku 4-pinovu pripojku, je pri nej JPW1, nevie nahoidou niekto, co toje
dik za rady

odskusane,tak zdroj to nie je,ostava doska,,alebo mozno cpu
sokr tipujem dosku -pretoze ked mi pc doniesol kamos bolo na doske kilo prachu,odnesiem to do predajne nech si este s tym oni polamu hlavu a nech ju vymenia, ak je to doska, len neviem ci soket 754 este vobec zije
ahojte