Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Soft na změnu obličeje...

Vím že už tady jednou byli fotomontáže,ale toto ani nejsou... Potřeboval bych soft na jednotlivou změnu obličeje... Jako že by se jeden člověk pomalu měnil v něco jiného,našlo by se něco takovýho ?

[mod]LOCK (Kurt)[/mod]

Ale to nie je na prezentácie, to je na strihanie filmov. Na prezentácie fakt ten Powerpoint z MS Office, alebo Open Office.

Prosím ťa, len tak zo zvedavosti, neber to v zlom, ako dlho sa venuješ počítačom? Lebo ako tak sledujem tvoje otázky, tak niekedy mám pocit že nemáš ani tušenia o tom čo sa s PC dá robiť.
Asi by si mal trochu zbrzdiť svoje nároky a začínať postupne pretože mám pocit že chceš rýchlo zvládnuť všetko možné a to asi nepôjde ;-)