Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc se mi pořád vypíná a restartovává

Dobrý den,mám problém s pc pořád se mi vypíná a restartovává ,mohl by být zavirovaný,ale na nouzový režim funguje na jedničku akorát mi nejde zvuk .pc mám rok nový.pls poradte co stím mám dělat díky
Změna předmětu, původně: renata
Změna kategorie, původně: Software (karel)

nouzový režim funguje na jedničku

Takže? To neznamená, že není zavirovaný. V nouzovém režimu spusťte SuperAntispyware a test antivirového programu.
Restartování nemusí být virama, ale také přehříváním některých z komponent. Zkuste se podívat na teploty, například SpeedFanem. Může to být také porucha nějaké komponenty. Nejdřív ale zkuste ty viry a teploty.

Lidi mám problém restartovává se mi pc ale virama to není protože sem to přeinstalovával a teploty jsou kolem 50 někdy i 60 ale vubec nevím proč to dělá a hlavně když zapnu nějakou hru muj pc je Intel pentium Dual Core 1,8GHZ 1,8GHZ 3GB ram Nvidia Geforce GT 430 1GB a windows 7 prosím vás poradtě než ho dám do opravy děkuji.A docela mě to mrzí asi tak před pul rokem to nedělalo tak nevím čím to je.Díki za rady.

ale na nouzový režim funguje na jedničku

v nouzovém režimu nefunguje ani akcelerace grafiky (zdroj?),
neběží žádné kraviny co se automaticky spuštěly po startu + cizí služby (nekompatibility)

to odvirování stojí za pokus. zkontrolovat nesmysly, co startovaly automaticky. a chyby v prohlížeči událostí.