Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přidání nových smajlíků

Bylo tady slyšet volání po doplnění smajlíků - zejména tleskající smajlík nebo palec nahoru (možná i dolů).

1. [eusaclap0tn.gif]
2. [iconthumleft9nd.gif]
3. [iconthumbdown6ss.gif]
4. [icon_thumright.gif]
5. [thumbsup.gif]
6. [thumbsup.gif]
7. [thumbsup.gif]
8. [thumbsup.gif]

Tak napište číslo smajlíka, který byste chtěli přidat, případně pokud se vám žádný z nabízených nelíbí, vložte nějaký vlastní. Jinak už bych docela nerad počet smajlíků dále rozšiřoval, myslím že to není to nejdůležitější v této poradně.

Tohle jsem se kdysi překopával na ... jisté fórum, tak nad tím pouvažujte:

[icon_1.gif][icon_2.gif][icon_mad.gif][icon_mad2.gif][icon_wink.gif][icon_razz.gif]

chybí mi tu tenhle: [icon_1.gif]

A srovnávací: původni vs. upravený

:-p[icon_razz.gif]

8-)[11.gif]

3-[[icon_mad.gif]

;-)[icon_wink.gif]

pak to chce vybrat, která z těchto variant bude lepčí:

1) [icon_mad.gif] 2) [icon_mad2.gif] [mod]Příště, prosím, trochu úsporněji. Díky. (anarchist)[/mod]