Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylepčení PC

dobrý den mam takoejdle p a chci se zeptat jestli by šel ště nějak vylepčit obracuju se na vás protože ste experti a tim vylepčením prosím at to není moc drahý

---------------------------------------

ATI Radeon 9550
1.50 GB ram
1.84 GHz
AMD Athlon TM XP 2500+
bude to stačit zukovku atd... to už ne to už mam

vylepšit to v podstatě nejde protože při vylepšování bys měnil hned několik věcí jako procesor, deska, paměti a grafika a zůstane v podstatě jen bedna zdroj pokud bude stačit a hdd s dvdrw.
je lepší koupit úplně novej a tento zkusit prodat za 2-3tisíce