Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wi-fi klient

chci se zeptat. Přijímám velmi špatný signál (internet)přes wi-fi usb. Je možné, že když si pořídím Wi-fi klient např.Belkin F573330EE, zlepší se mi příjem signálu? Nebo ty anteny slouží jenom jako na výstupní signál. Máte někdo s tím klientem zkušenost?

základ je v anténě. pokud je slabý signál, potřebuješ anténu s větším ziskem - jinak by se ve vf části zesiloval i šum.
proto ti kolega radí směrovou anténu - mnohem větší zisk užitečného signálu, potlačení rušivých signálů z jiných směrů.

čili jiným ap svoji situaci zlepšíš jen v tom případě, že má odnímatelnou anténu (konektor RSMA).

a wifi-usb je konfigurační zmetek, jsou s tím jen potíže.