Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kupě notebooku

Ahoj lidi budu si kupovat nový notebook a potřeboval bych aby mi někdo poradil jestli je za tu cenu 17 000Kč dobrý. jedná se ASUS M51TR-AP112C a má tyto parametry:

AMD Athlon64 X2 dual-core QL-62 s frekvencí 2,0 GHz
1 MB L2 cache
Podpora technologie HyperTransport 3.0

Čipset:
AMD M780G

Displej:
15,4" TFT WXGA ColorShine
Rozlišení 1280x800 pixelů

Grafická karta:
ATI Mobility Radeon HD 3470 se 256 MB paměti
Až 1024 MB s HyperMemory

Operační paměť:
3,072 (2,048 + 1,024) MB
DDR 2 - 800 MHz
2 sloty pro max. 4 GB

Pevný disk:
320 GB, 5400 RPM
Rozhraní Serial ATA

Mechanika:
DVD±RW

Multimédia:
Integrovaná zvuková karta
Zabudované stereo reproduktory a mikrofon
Integrovaná CMOS kamera 1,3 Megapixelu

Komunikace:
Modem 56 Kbit/s
Síťová karta 10/100/1000 Mbit/s
WiFi 802.11a/g/n
BlueTooth 2.0

Uživatelské rozhraní:
Česká klávesnice
Touchpad

Vstupy a výstupy:
1 x Sluchátka
1 x Mikrofon
1 x VGA
1 x HDMI
1 x RJ-11
1 x RJ-45
4 x USB 2.0
1 x FireWire
1 x Express card slot
1 x Čtečka karet pro MMC, SD, Mini-SD, xD, MS, MS Pro, MS Duo, MS Pro Duo
1 x Externí Serial ATA

Zabezpečení:
TPM + čtečka otisku prstu

Napájení:
Li-Ion akumulátor
výdrž baterie až 2,5 hodiny

Rozměry:
365 x 269,5 x 28 - 40,5 mm

Hmotnost:
2,95 kg

Tož i nějaký hry by to zvládalo, výbava je slušná. Jestli se ti podaří, najdi si nějaké uživatelské recenze, jestli se nepřehřívá, nebo není příliš hlučný. Jen se ještě zamysli, jestli opravdu chceš Asus (ohledně servisu).

Asus je na tom podobně jako Acer, tedy když to tam pošleš, tak si vychutnáš 30 denní lhůtu na opravu a ještě nemáš jistotu, že ti to skutečně opraví. Osobně bych raději koupil nějakej notebook od HP.